Oderon RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENİ PATRON "Daisy in intikamı"

2 posters

YENİ PATRON "Daisy in intikamı" Empty YENİ PATRON "Daisy in intikamı"

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ocak 01, 2011 9:56 pm

Yaklasık on kişi büyük bir binanın girişinde bekliyordu. Hava karanlık olmasına rağmen hepsinde siyah günes gözlükleri vardı. Bir araba binanın önünde durdu. Gelen Valentine idi. O da diğerleri gibi siyah güneş gözlüğü takmıştı. Arabadan inerek bir sigara yaktı ve havaya üfledi. Hemen ardından Daisy arabadan çıktı. Binanın önünde bekleyenlerin hepsi Valentine'in altında çalışan kişilerdi. Onu görünce kendilerine çeki düzen vererek onun konuşmasını beklemeye başladılar.
Valentine son derece ciddi bir şekilde. "Yapıcağınız işi biliyorsunuz. Fazla zamanımız yok, işi bitirelim" dedi. Bunu söylerken Daisy e bakıyordu. Daisy in betondan farksız suratıyla sözünü onayladığını gören Valentine "Artık gidelim" dedi. Önde Valentine ardından Daisy ve diğerleri hızla binaya girdiler.
sm_cn
sm_cn

Deneyim Puanı : 101119

YENİ PATRON "Daisy in intikamı" Empty Geri: YENİ PATRON "Daisy in intikamı"

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ocak 01, 2011 10:00 pm

Valentine ve yanındakiler binaya öylece girdi. İçeride herhangi bir karşılık veren olmamıştı. Valentine çaktırmadan gülümseyerek Daisy'e koluna girmesini söyledi ve diğerlerine eliyle 'Devam edin' gibisinden bir işaret yaptı.
sk_l
sk_l

Deneyim Puanı : 101304

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ocak 01, 2011 10:06 pm

Daisy Valentine in dediğini yaptı. Bu işin bir an önce bitmesini istiyordu.. Söleneni yapmaya hazırdı.. Babasında intikamını almaya .... hazırdı. Valentine e baktı. "Sen patronluğu ele al bende intikamı mı!" dedi.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ocak 01, 2011 10:13 pm

Valentine ona bir şey demedi. İkisi beraber binadaki sekreterin yanına yürüdü. Valentine gözlüklerini biraz aşağıya indirerek göz ucuyla kadına baktı ve, "Patrona kızının ve veliahtının ona ziyaret etmeye geldiğini söyle," dedi.
Kadın ona bakmadan "Patronumuz bugün oldukça meşgul, randevunuz var mıydı," diye sordu fakat bir anda kafasını kaldırıp Valentine'i görünce yüzüne korkuyla karışık bir ifade yerleşti. "Hemen," diyerek telefonuyla patrona bağlandı ve "Tamam, anladım," diyerek telefonu kapattıktan sonra, "Patron sizi bekliyor," dedi.
Valentine kadına gülümsedi ve Daisy ile beraber asansöre bindi. Kesinlikle bir gün önceki Valentine değildi. Çok soğuk ve kesin bir sesle, "Odasına girdiğimizde seni bir süre babanla başbaşa bırakacağım ben oda dışında olacağım ve fazla ses çıkarırsan onların içeri girmeyeceğinden emin olacağım,"dedi ve ekledi "Sakın bu işi batırma."
Asansör inecekleri kata gelmişti. Önlerinde uzanan koridorda iki iri yapılı patronun özel korumaları vardı.
Korumalar Daisy'in içeri girmesine izin verdiler ama Valentine'e izin yoktu. 'Tam tahmin ettiğim gibi," diye düşündü ve beklemeye başladı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Ptsi Ocak 03, 2011 7:51 pm

Daisy içeri girmek için kapıyı itti. Tam düşündüğü gibi.. babası salonun en sonunda oturmuş, gözlerini ona dikmiş, öldürürcesine bakıyordu. "Hoş geldin demek istediğini ama bir türlü beceremediğini hisseder gibiyim.. " dedi alaylı bir tavırla bunu söylerken zorla gülmeye çalışmıştı.. Beceriksizliğini fark eden Daisy sözüne devam etti : "Kızını özledin mi.?"
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ocak 03, 2011 7:54 pm

Baban bir şey söylemeden masasına geçiyor. Çekmeceden bir miktar para çıkarıp önüne atıyor. "Al ve bir daha da böyle beni rahatsız etme," diyor.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Ptsi Ocak 03, 2011 8:12 pm

Daisy kahkahalar atarak paraya doğru gitti. Bunu yaparken yüzükleriyle oynuyordu.. Her oynayışında sesi daha yüksek daha net duyuluyordu artıık öle bir duruma gelmişti ki.. Sesi oda da yankılanıyordu.. Bu sırada paranın yanına kadar gitmişti.. Eğilme zahmetinde bulunmadan para elindeydi. Babasının kaş altından onu gözlediğini biliyordu. Babasına yönelip ağır adımlarla ona doğru yürümeye başladı. "İnce jestin için teşekkür ederim.. Ama istediğim para değildi.? dedi rahatsız edici gülümseyişiyle..
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ocak 03, 2011 8:13 pm

Baban ağzını büzerek sana bakıyor, "Ne istiyorsun o halde lanet olası," diyor.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Ptsi Ocak 03, 2011 8:19 pm

Daisy güldü. Sorusuna cevap vermedi. Konuşmasına devam ederek "Parmaklarındaki... İhtiyar ve suratsız olan sana hiç yakışmıyor. ( gülümser ) Düşünüyorum ki bir bayanın elinde 'yani annemde' daha güzel duruyorlardı. " dedi. Artık babasının tam karşısındaydı ve durdu.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ocak 03, 2011 8:22 pm

Baban eliyle yüzüğü ovuşturuyor ve ayağa kalkarak var gücüyle sana bir tokat atıyor. "Beni tehdit mi ediyorsun seni geri zekalı," diyor.

sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Ptsi Ocak 03, 2011 8:33 pm

Daisy bir an tokatın etkisiyle sarsılır. Canı acımıştır. Salonun içerisinde buz gibi soğuk bi hava vardır.. her ikisi de son derece sinirlidir. Daisy doğruldu. Eski alaşcı Daisyden eser kalmamıştı. Gülmesine hala devam ediyordu. biliyordu bu halinin babasını iyice öfkelendirdiğini. Birden gülmesini kesti. " Öle sayılabilirdi. tabiii lafta kalsaydıı.. Fakat ben artık uyguluyorum baba. !" dedi ciddi bi sesle. Elini babasına uzatıp "Arkhes" dedi kuvvetli bir sesle..
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ocak 03, 2011 8:37 pm

Baban kaskatı kesiliyor. Hareket edemiyor. Bir şeyler söylemek istiyor ama sesi de çıkmıyor. Nefret dolu gözlerini sana dikiyor.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ocak 04, 2011 6:31 pm

Daisy küçümser gözlerle babasının yanına gider. Bir eliyle belli bir sürelik babasını kontrol ederken bir yandan da parmağındaki iki yüzüğü alır. "Kalkan yüzüğün olmasına karşılık onu niye kullanmazsın ki?
( yüzünde alayla karışık bir sitem vardır ) Madem kullanmıyorsun. Kalkan yüzüğü artık benimdir." diyerek kalkan yüzüğünü ve üzerinde saydam taşı bulunan yaşam yüzüğünü parmağına takar. Yüzük takılınca arkhes bozulur ve baba eski haline döner.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Paz Ocak 09, 2011 8:56 pm

Baban kendine gelir gelmez hızlı adımlarla masasının ardına geçer ve masanın altındaki düğmeye basar ve duvarda asılı kılıcını çeker. Sana saldıracaktır.

sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Ptsi Ocak 10, 2011 4:44 pm

Daisy gülmüştür. "Üzgünüm baba ama kızınla baş başasın" der. Birden gülmeyi keserek " Ve kimse sana yardım edemicek... " Bunu sölerken kendisinden emindir... çünkü Valentine'in birliği odanın dışarısıyla iletişimini kesmiş olacaktır. Daisy eline geçen küçük bir bıcakla kalkan yüzüğünün bulunduğu elini keser. Kan yere damlarken rahatsız edici bir gülümseme ile babasına bakmakta ve bir şeyler fısıldamaktadır.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Salı Ocak 11, 2011 6:17 pm

Valentine yerde kanlar içinde yatan iki korumaya baktıktan sonra bir sigara yakar bir nefes çektikten sonra ardında Daisy'nin muhtemelen babasını öldürdüğü kapıya bakar. Gülümserken bir şey duyarak kafasını geriye çevirir ki yediği okkalı bir yumrukla bayılır.
Valentine 3 tur baygın. Patronun özel iki koruması kapıyı açmaya çalışıyor fakat kilitli kırmalarından önce bir turun var.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ocak 11, 2011 7:41 pm

Daisy kapının kurcalandığını fark etmiştir. Demek ki odayla iletişim kesilmemiştir. Daisy sakinliğini korumaya çalışır. Kılıcı elinde tutan babasına bakıyordur. Bir an önce bu işi bitirmesi gerektiğini biliyordu. Kanayan eliyle yaşam taşına bastırır. ve gözlerini kapayarak zor duyulan bir sesle konuşmaya başlar..."Sesleniyorum. sana sesleniyorum.. biliyorum beni duyuyorsun.. Seni istiyorum.. Kabul ediyorum dönüş yolu yok.. Çevrelediğin kana ithatat et! Emrediyorum hayat bağı kopsun !.. (...) Hissediyorum... bu boşlukta doğuş.." Daisy soyunun mührünü kırarken kendisini çevreleyen siyah hortum odada herşeyi yok ediyordu.. Daisy korkunç bir şekilde acı cekerek ve acıdan büyük bi zevk duyarak kendisine gelir.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Salı Ocak 11, 2011 7:46 pm

Baban tek kelime edemeden hortuma yakalanıyor. Bir kaç dakika sonra hortum diniyor ve babanın cansız cesedi kendi masasının ardına düşüyor. Tam bu arada kapı kırılıyor. İki özel koruma içeri giriyor. Suratlarında maskeler var. Bir tanesinin vücudundan kadın olduğu anlaşılıyor sana karşı saldırıya geçiyor. Beline asılı iki kılıcı çekerek savuruyor.
Diğer koruma ise patronu kontrol ediyor.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ocak 11, 2011 7:58 pm

"Nerede kaldınız bende sizi bekliyordum.." Daisy savurulan kılıçlardan kolayca kurtuluyor. " Sanırım sahibiniz artık yok.. Üzülmeyin tasmalarınızı ben kontrol ederim." Daisy alaylı bi şekilde bunu söylerken göz ucuyla kapıya doğru bakar. Aldığı darbeden dolayı yerde yatan Velantine görür. "Aksilik" diye içinden geçirir. "Yine mi tekim ben..?" Daisy dikkatli bir şekilde iki korumanın hareketlerini kontrol etmeye başlar..
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Salı Ocak 11, 2011 8:05 pm

Korumalardan erkek olan patronun yanından kalkarak ağzını büzer. Diğeri ise kılıçlara ateş vermiş ve sana doğru ardı ardına saldırılar yapmaktadır. Erkek koruma kıza bakarak esner yanındaki yuvarlak ve kalın kılıcı yere vurur. Tam yanında bir patlama olur. Patlamanın etkisiyle bir anlığına dengeni kaybedersin ve kadın korumanın kılıçlarından biri kolunu keser.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ocak 11, 2011 8:22 pm

Daisy kolunda müthiş bi acı hisseder. Kesiğin yanı sıra yarası yanıyordur. Dengesini sağlamakda zorlanan Daisy gücünü toplar ve kesik kesik kalkanına üfler.. Ve üstün koruma tüm vücudunu kaplamıştır. Daisy dengesini sağlayınca ayağa kalkar. Cebinden babasının son anlarında önüne fırlattığı paraları çıkaran Daisy, paranın korumaların dikkatini çektiğini görür.. ve para destesini "Sahibinizden geriye sadece bunlar kaldı. (alaylı bi şekilde gülerek ) Ne bonkör adam .. " diyerek ikisinin ortasına parayı fırlatır.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Salı Ocak 11, 2011 8:28 pm

Korumalar durur. Erkek olanı yerdeki parayı alarak göz ucuyla bir kontrol eder. Parayı elleri arasında dolaştırırken gülümsemesi duyulur ve havaya attığı paraya kılıcıyla sertçe vurur. Şiddetle savrulan para senin kalkanına çarparak yere düşer. Dikkatini dağıtan bu olayın ardından hemen yanı başında bir patlama daha meydana gerçekleştir ve fırlaman ile beraber odanın dışında yere kapaklanman bir olur.
Bu turdan sonra Valentine kendine gelmiştir.
sk_l
sk_l

- Similar topics