Oderon RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Patron

3 posters

Yeni Patron Empty Yeni Patron

Mesaj tarafından sk_l Salı Ara. 07, 2010 8:25 pm

Valentine ve Daisy evdedirler. Daisy bir yağlı boya tablo çizerken Valentine de onu seyretmektedir. Onun nazik ellerinin tuval üzerinde kayışlarına dalıp gitmiş görünmektedir. Bir şeyler söylemek ister ama onun dikkatini dağıtmaktan korktuğu için susmaktadır. Onun tuvale dikkat kesilmiş yüzünü bozmak istemiyordur.
sk_l
sk_l

Deneyim Puanı : 101304

Yeni Patron Empty Geri: Yeni Patron

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ara. 07, 2010 8:40 pm

Daisy kendini resme o kadar kaptırmıştı ki Valentine nin onu izlediğini fark etmemişti bile.. " Sana biraz gölge yakışıcaktır. " diye resim hakkında yorum yaparken Valentine nin onu izlediğini fark eder ve çok utanır. Kızardığını fark eden Daisy, elindeki fırçayı çalışma masasına koyarak eline bulaşan yağlı boyayı siler.. Bu arada arkası dönük bir şekilde Valentine e seslenmiştir. " Ne zamandan beri beni izliyorsun.. ?"
sm_cn
sm_cn

Deneyim Puanı : 101119

Mesaj tarafından sk_l Salı Ara. 07, 2010 8:44 pm

Valentine gülümser. "Bilmiyorum," der. "Sanırım başından sonuna kadar."
Valentine onun yeni sildiği elini tutar. Yüzündeki gülümsemesi hala kaybolmamıştır. "Böyle güzel resim yapan eller, bizim gibi pis işler yapan bir mafya için silahlar kullanmamalı," der ve onun elini bırakarak onun çizdiği resme bakar.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ara. 07, 2010 8:58 pm

Daisy Valentine nin bu ince davranışı karşısında şaşırdı.. Acıkcası bu konuşmanın nereye varacağını merak ediyordur. Daisy Valentine konuşması için biraz zaman tanıdı. Bu süreçte çiziminden bahsetmenin doğru olacağını düşünerek Valentine yöneldi. " Nasıl oluyor? " Bunu sorduktan sonra Valentine nin anlamasında kolaylık sağlamak için " ee yani resim!" diyerek sorusunu pekiştirdi. Valentine soruyu ilk başta anlamazlıktan gelip cevap vermedi. Bir an resim atölyesine sessizlik çöktü ve bu sırada ikiside tabloyu inceliyordu.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Salı Ara. 07, 2010 9:04 pm

"Tıpkı bu ev gibi yalnız. İçinde yaşayanlar bile yaşadıklarından bir haberler."
Valentine ayağa kalkarak Daisy'nin gözlerine kenetledi gözlerini ve " Artık babana elveda deme zamanımız geldi, Daisy-chan,"diyerek gülümsedi.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Salı Ara. 07, 2010 9:16 pm

Daisy'nin gözleri bir anlığına dondu. Valentine'in son söylediği kafasında yankılanıyordu. "Elveda zamanı" Küçük bir kızken, büyümüşken hep bunun hayalini kurmuştu. 'Babasına elveda demek' Şimdi bunu beklediği kişiden duymuştu, ama içinde gereksiz bir burukluk oluşmuştu. Ne düşünüyordu, bunu kendi de bilmiyordu. Babasından nefret ediyordu. Annesini öldüren, onu öldürmeye çalışan adamdan. Son anda Valentine'e sığınarak kurtulmuştu ölümden. Ama artık intikam zamanıydı ve yüzünde sinsi bir o kadar da güzel bir gülümseme oluştu. Gözlerini Valentine dikerek, "Sadece ne istediğini söyle, Valentine-kun," dedi.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 7:51 pm

Hisashi evin kapısına gelmişti. O an tam da hiç işim yokmuş gibi buraya geldim diye geçiriyordu aklından. Ve kapının zilini çaldı.
painscream
painscream

Deneyim Puanı : 100986

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ara. 11, 2010 7:56 pm

Valentine kapı zilini duyunca Daisy'nin sorusunu yanıtsız bırakarak yavaş adımlarla kapıyı açtı. Karşısındaki Hisashi'yi görünce yüzünde istemsizce bir gülümseme oluştu. "Hoş geldiniz," dedi. "Uzun zaman oldu Hisashi-sama."
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 7:58 pm

Hoşbulduk Valentine dedi. Ne halt yiyorsunuz ikiniz burada başbaşa dedi "Umarım ortalığı karıştırmamışsındır Valentine-kun"
painscream
painscream

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ara. 11, 2010 8:12 pm

Valentine kapıya bakmaya gittiğinde resmine devam eden Daisy bir an kimin geldiğini merak ederek fırçalarını bile bırakmadan salona iner. "Kim geldi, Valentine?" diye sorarken karşısında Hisashi i görür. Sevinçten ne yapacağını şaşıran Daisy elindeki fırçaları unutarak Hisashi e sarılır. Her yerini boya ettiğini fark ettiğinde, kendini toparlar. Haylaz bir çoçuk gibi sıkıntıyla, " Ee. şey Ben özür dilerim Hisashi. " der.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 8:18 pm

Üzerimdeki takımı mahvettin ama seni görmek güzel Daisy-chan. dedi.
"Seni pislik beni içeri buyur etmeyecekmisin,Valentine?"

En son LeodroS tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 9:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : mahfettin diye yazılmaz)
painscream
painscream

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ara. 11, 2010 8:20 pm

Valentine sıkılarak Hisashi'i içeri davet etti. En nefret ettiği şeylerden biri Hisashi tarafından azarlanmaktı. İkisi içeri geçince Valentine bir kadeh içki doldurarak yanında özel bir puroyla beraber Hisashi'ye sundu. "Uzun bir yolculuktu sanırım. Bunu için ve kaliteli bir puroyla keyiflenin," dedikten sonra çakmağını onun purosunu yakmak için çıkardı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ara. 11, 2010 8:24 pm

Hisashi, uzun zamandır ortalarda yoktu. Daisy merakla sordu. "Nerelerdeydin Hisashi, uzun zamandır görünmüyordun." Dedikten sonra gözlerini ona dikerek konuşmasını bekledi. Onun anlattıklarını dinlemeyi çok seviyordu.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 8:31 pm

Çok şey oldu Daisy-chan dedi.
Önemli bir görevdeydim ve yaralandım. Bu kadar yarayla atlatabilmeme ben bile şaşırdım doğrusu dedi ve içkisinden bir yudum aldı. Yüzünde bir gülümseme oluştu ve de beni nasıl rahatlatacağını biliyorsun Valentine dedikten sonra purosundan da bir duman çekti.
painscream
painscream

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ara. 11, 2010 8:35 pm

Valentine bunu duyduğuna sevinmişti. "Beğenmenize sevindim, elinizdeki puro güneydeki gezegenlerden birinin eşsiz tütününe sahip yaprağı ise Vanilya ve Kahve Çekirdeği ile bezeli," dedikten sonra ciddi bir tutuma girdi. Tekrar Hisashi'ye gözlerini dikti:
"Sanırım sizi buraya kadar yormamın sebebini biliyorsunuz, Hisashi-sama. Dengeleri değiştireceğiz, bu sevmediğiniz evreni daha iyi bir hale getireceğiz."
Valentine bunu söyledikten sonra odada bir volta atarak devam etti, "O güzel evreni oluşturmak için önce bir kaç gereksiz kişiyi yok edeceğiz. Ardından o evreni istediğiniz gibi şekillendirecek bir duruma geleceksiniz."
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ara. 11, 2010 8:37 pm

Daisy demek yaralandın diye düşünürken üzüldüğünü fark etti. "Yaraların geçti mi Hisashi ? Geçmediyse şifa şurubu yapmıştım. Sanırım bu günler için.." cümlesini bitirememişti.. Gözleri dolmuştu Daisy in evet bu günler içindi.. Sonunda beklediği günler an gibi yakındı.. Daisy dalgın bir şekilde düşüncelere daldı.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 8:42 pm

Teşekkürler Daisy-chan,çok düşüncelisin dedi ve Valentine ye dönerek merak etme bu dünyayı yaşanabilir kılacağız. Sadece isimleri ver Valentine. Bu son cümleyi çok kararlı söylemişti. Öldürme arzusu çok açık bir şekilde belli oluyordu.
painscream
painscream

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ara. 11, 2010 8:45 pm

Valentine cebinden çıkardığı bir kağıdı ona uzattı. Kağıtta isimler yazılıydı. "Eminim sizin için çok zor olmayacaktır," dedikten sonra dalgın bir şekilde duran Daisy'nin omzunu eliyle sıkıca tuttu ve yüzünde bir gülümsemeyle, "Peki şimdi alış verişe çıkalım mı," diye sordu.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından painscream C.tesi Ara. 11, 2010 9:00 pm

Gelmek istediğimi sanmıyorum. Dinleneceğim ve sen onca yoldan gelmeme rağmen bana karnımın aç olup olmadığını bile sormadın. Sen böyle değildin, Valentine, diyerek ona sitemli sitemli baktı ve Daisy nin sevinmesini izledi
painscream
painscream

Mesaj tarafından sm_cn C.tesi Ara. 11, 2010 9:15 pm

Daisy Valentine nin son sözüne çok sevinmişti. O dalgın halinden eser bile kalmamıştı. Alış veriş yapacaktı ama ihtiyacı neydi ki...? Bir an da aklına geldi.. Yüzükleri.. Onları takınca kanı çekiliyordu.. Yüzük tenle temas edince kana yaklaşmak için canını acıtıyordu. Eldiven diye düşündü. O an " Eldiven almaya gidelim" dedi. Valentine buna şaşırmış gibiydi. Daisy in yeni elbiseler almak istiyceğini düşünürken, neden eldiven istemişti. Valentine çok merak ediyordu. ama sormaya gereksinim duymadı. Valentine düşünürken Daisy çoktan hazırlanmış, Hisashi yi şurubu içmesi için ikna bile etmişti. Kapıya doğru yönelen Daisy neşeli bir şekilde gülümseyerek "Gitmiyor muyuz Valentine?" diye sordu.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l C.tesi Ara. 11, 2010 9:18 pm

Valentine hızlıca paltosunu alarak onunla beraber çıktı. Yağmur vardı. Şemsiyesini açtı ve ikisi bir şemsiye altında yürümeye başladılar.
sk_l
sk_l

- Similar topics