Oderon RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Dostluğun Kuruluşu

3 posters

Bir Dostluğun Kuruluşu Empty Bir Dostluğun Kuruluşu

Mesaj tarafından sk_l Salı Kas. 30, 2010 6:21 pm

Sonunda Valentine'in söz ettiği yere ulaşmışlardı. Hızlıca buldukları özel bir gemiyle tam bir gün sürmüştü bu yolculuk. Valentine gerçekten varlıklı biriydi ve o varlığı harcamaktan hiç kaçınmıyordu.
Valentine ve Cesar her tarafı yanan lavlarla kaplı bu gezegendeki oldukça eski bir yapının önünde durdular. İkili kısa bir süre birbirlerine baktıktan sonra Valentine bu eski yapının kapısına açarak içeri girdi. Cesar da onu takip etmişti.
İçeride duvarlarda asılı kılıçlar, tabancalar, tüfekler, bıçaklar vardı. Hepsi Valentine'in gibi görünüyordu. Tam ortada bir eğitim sahası gibi duran bir yer vardı. Tahta zemini oldukça eski görünüyordu. İçerisi gerçekten güzel kokuyordu. Bunun sebebi içerideki görünmemesine karşın harika kokulara sahip çiçeklerdi.
Valentine, "Ah, o hurdalıktan sonra tam aradığım şey diyerek," üstünde paçavraya dönmüş elbiselerini çıkartmak için bir odaya yöneldi. Giderken Cesar'a "İstersen sen de şu üstündekilerden kurtulabilirsin," dedi.
sk_l
sk_l

Deneyim Puanı : 99524

Bir Dostluğun Kuruluşu Empty Geri: Bir Dostluğun Kuruluşu

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 6:27 pm

Cesar iğrenek ortamı kokladı.Bu temiz kokuya alışık değildi ve her yerinin kaşınmasına neden oluyordu.ama kokunun huzur verici olduğunu düşünüyor ama dışarı baktığında lavları görünce bu huzur yerini öfkeye veriyordu.İçkisinin son damlasına kadar içen cesar."Sağol ben böyle iyiyim" dedi ve ardından"evin manzarası güzelmiş" dedi.Hala işi komik yöne itiyordu.Bu düşüncelerden kurtulmalıydı.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Deneyim Puanı : 99404

Mesaj tarafından sk_l Salı Kas. 30, 2010 6:30 pm

Üstünü değiştirmiş Valentine, "Evet kesinlikle, tam ihtiyacımızın olduğu gibi, bu manzarayı ve evi hayat gibi görebilirsin, dışarısı seni her ne kadar yıpratacak kadar güçlü olsa da ev senin için her zaman güvenli olan yerdir," dedikten sonra Cesar'ın gözlerinin içine baktı, "Yemek istediğini söylemiştin, mutfak şu kılıçların asılı olduğu duvarın ardında tek yapman gereken o duvarı ittirmek ve benim içinde bir şeyler hazırlarsan harika olur." Valentine pişkince güldü.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 6:34 pm

Cesar bianda ağzını açıp koşmaya başladı ve sonra kabaca davrandığını düşündü.yavaşlayarak mutfağa gitti.Gördüğü şeyler karşısında hayran kalmıştı."Aman tanrım sen gerçekten çok zenginsin" dedi ve daha önce hiç görmediği meyvelere doğru yöneldi.daha önce çoğunlukla çöl ortamlarında bulunduğu için böyle şeyleri ilk defa görüyordu.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Salı Kas. 30, 2010 6:39 pm

Valentine Cesar'ın fırlattığı meyvelerden birini alarak ısırdı. Meyvenin mayhoşlu tadı ve bol suyu ağzında dalgalanıyordu. "Evet, istediğim her şeye sahibim. Yine de bazen her şeyi tek başıma yürütemiyorum."
Valentine meyveyi havaya fırlatarak bir anda duvardaki asılı bıçaklardan birini aldı ve daha meyve yere düşmeden onu altmış dört parçaya böldü.
Cesar da bu şovdan etkilenmişe benziyordu. Valentine:
"Her ne kadar güçlü bir adam gibi görünsen de kendi kendine yenik düşen birisin. Sana bunu aşman için yardımcı olacağım ve dört gün boyunca bu yerde benimle defalarca dövüşeceksin ve karşılığında sana verdiğim paranın bir iki katını daha kazanacaksın."
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 6:44 pm

Cesar küçüksemdiğini hissetti.Kaba olabilirdi ama güçsüz değildi.İlk önce paraya ihtiyacım yok demeyi düşündü ama gerçekten paraya ihtiyacı vardı.Bu arada onaylarcasına kafasını sallarken çevreye biraz kız eli deydiğini düşündü.Gülerek "annenlemi yaşıyosun yoksa evde tek başına duradura süt çocuğumu oldun"Gerçekten bu çocukluktan kurtulmalıydı.valentinin çok ciddi olduğunu gören "bunların hepsi ne için gerçek amacın kendini geliştirmek mi " diye sordu.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Salı Kas. 30, 2010 6:48 pm

Valentine, "Senin ciddi bir adam olduğunu düşünmüştüm, Cesar," dedi ve alanda bir kaç adım atarak gözlerini tekrar Cesar'a dikti ve bir anda ortadan kayboldu. Valentine elindeki bıçakla Cesar'a karşı bir saldırıya hazırlanıyordu.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 6:53 pm

cesar vücundundan aldığı bıçağı anında fırlattı.Valentin elindeki bıçağı düşürmeyi planlıyordu ama valentini bu bıçağıda sol eliyle tutarak cesara doğru koşmaya başladı.haftalardır kesmediği sakalını kaşıyan cesar kısa kılıcını çıkarıp valentinin bir sonraki hamlesini düşünmeye koyuldu.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Salı Kas. 30, 2010 7:01 pm

Valentine kesinlikle ciddiydi. Cesardan aldığı bıçakla elinde bir anda iki bıçak olmuştu. Hızlı bir hareketle Cesar'a sokularak bıçaklarını onun yüzüne dayadı ve o pis duran sakalları yanağın iki tarafından da keserek yere döktü.
Valentine bu saldırıdan sonra elindeki bıçaklardan birini sertçe duvara fırlattı ve onu yerine geri koydu. Diğerini ise Cesar'a uzattı ve, "Şimdilik bu kadar. Dışarıda halletmem gereken bazı işler var bu yüzden iki gün kadar etrafta olmayacağım, sen de bu süre içerisinde kendini ne kadar geliştirebileceğini düşün."
Valentine ardına bile bakmadan evden çıkarak uzaklaştı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 7:11 pm

Cesar gerçekten sinirlenmişti."Hey sen kim olduğunu sanıyorsun ben senin..."çoktan evden çıkmıştı bile.Cesar karnını doyurduktan sonra içki şişesini doldurdu ve her zaman ki gibi kalbini önüne gelecek şekilde yerine yerleştirdi.Bıcağını yerine koyan cesar etrafı dolaşmaya başladı.El yapımı resimleri gören cesar" bu çocuk gerçekten tam bir sütçocuğu" dedi.Sonra valentinin odasını gördü.valentine içeri girmişti.buranın her halinden onun odası olduğu belliydi.kıs kıs gülerek "eminim yatağında oturmama hiç bir şey demez" dedi.aylardır değiştirmediği üzerinde at pisliği bile bulunan iğrenç zırhıyla yatağına oturdu.Kendini bianda bir katil gibi düşündü.Bu sefer öldürdüğü cennetten gelen kokularla süslenmiş müthiç derece büyük yataktı.Telefonun da hologram çizgiromanını açtı ve " sanırım burda biraz rahatlasam iyi olur sonra şu kendini beğenmişe dersini verip paramı aldıktan sonra burdan kaybolurum" dedi ve okumaya koyuldu.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sm_cn Salı Kas. 30, 2010 7:58 pm

Daisy kendi evinin kapısını açarak içeri girer evde başka birilerinin olduğunu hemen fark eder. Kesinlikle bu durumdan hoşlanmamıştır ve sinirli bir şekilde evin içinde dolanmaya başlar. En son yatagının olduğu odaya girer ve orada pislik içinde at hırsızı kılıklı bir adam görür. Hiddetle "Kimsin sen," diye bağırır ve eli topuzuna gider.Topuzuyla adama rastgele vurmaya başlar.
sm_cn
sm_cn

Deneyim Puanı : 99339

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Salı Kas. 30, 2010 8:13 pm

Cesar çizgiromanın en heyecanlı yerindeyken ayak sesleri duymaya başlar.İçinden" Geri dönüceğini biliyordum" diye düşünür ve çizgiromanı kapatıp telefonu cebine koyar.tam ayağa kalkmadan önce kapıyı birini açıp içeri girdiğini görür.içinden "aman tanrım bu bir kadın" diye düşünür.Bu bayanın yüzünü gördüğü anda büyülenmiş gibi olur ve aklında miyonlarca düşünceler ortaya çıkar."bu kız nerden çıktı,buranın valentinin odası olmadığı biliyordum fazla kız işiydi,peki bu kim,bu evde ne arıyor,lanet olsun ben onun yatağındayım" diye düşünürken kafası gelen darbe ile kendine gelir.sonra kız rastgele vurmaya çalışırken topuzu tutar ve durdurur.kızın şaşırdığını görünce nazik bir şekilde "ben valentinin arkadaşıyım hanımefendi ,sizden çok özür diliyorum.bu odanın sizin olduğunu bilmiyordum" derken üstüne bakar ve "böyle şeyler söyleyen bir insan aslan böyle giyinmez" diye düşünür
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sm_cn Çarş. Ara. 01, 2010 3:33 pm

Daisy elini kurtararak adama baktı. "Valentine mi?" diye sordu. "Onu nereden tanıyorsun?" Fakat bu sorunun cevabını beklemeden yatağının pislik içinde olduğunu görünce kan beynine tekrar sıçradı ve elindeki topuzu bir anda büyüterek adamın karnına var gücüyle vurdu. Ayakları yerden kesilen Cesar odanın penceresinden dışarı uçtu. Daisy bununla da yetinmeyerek camın yanına gitti ve, "Bu çarşafları yıkayacaksın, seni aptal herif!" diye bağırdı ve durumundan tiksindiği odadan hışımla çıktı. Valentine'e bunu ödetecekti.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Çarş. Ara. 01, 2010 6:05 pm

Cesar sinirlenmişti ama bir bayana asla vuramazdı.Bu ona çok garip geliyordu.Hiç bir zaman bir kadına saldırması yada öldürmesi gerekmemişti.Ayağa zar zor kalktı daha yeni yemek yediği için kusucak gibi hissediyordu ve kustuda.Ağızını eliyle sildikten sonra "valentine,bunun için bana iki katını ödüyeceksin"dedi.Canı acıyordu,kırığı olabilirdi,kusmuştu.Büyük bir sinirle kapıyı kırdı ve içeri girdi.o an "bunlarının hepsini valentine ödeticem" diye düşünürken kapının kırılmasıyla birlikte Daisy ile göz göze geldi. "Bakın bayan bu lanet olası yerde neden bulunduğunuzu bilmiyorum ama burası benim çok yakın bir arkadaşımın evi ve buraya beni o getirdi.Sizin valentinle ne alakanız olduğu bilmiyorum ama eğer topaçla bir kere daha saldırırsanız o topuzu kullanabiliceğiniz kollarınız olmaz.(hala nazik şivesiyle konuşuyordu).
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sm_cn Çarş. Ara. 01, 2010 6:55 pm

Daisy biraz yumuşamış gibi görünmektedir, ama adama tiksinerek bakmayı sürdürmektedir. Sakin bir ses tonuyla, "Tamam az önce olanları görmezden geleceğim, ama senden üç ricam olacak. Bir, üstündekilerden kurtul, İki, batırdığın yerleri temizle ve üç o kapıyı yerine tak." Daisy başka bir şey demeden adamın yanından ayrıldı. Kendi kendine söyleniyordu. "Neden olman gerektiği zaman olmazsın ki(?)... Sen görürsün Valentine, seni lime limeedeceğim, pislik herif."
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Çarş. Ara. 01, 2010 6:59 pm

Kararan havayı Valentine'in ıslığı bozuyordu. Neşeli bir şarkının nakaratı idi bu ıslık. Eve geldiğinde yerinde olmayan kapıyı fark etti ama ona aldırmadan içeri girdi. Hala ıslık öttürüyordu. Etrafa biraz daha dikkatli bakınca başının belada olduğunu anlamıştı. Hem Daisy, hem de Cesar öfkeli gözlerle ona bakıyordu. Valentine hiç umursamamış gibi yaparak Daisy'e döndü, "Hoş geldin, Daisy-chan. İki gündür görüşemedik. Umarım iyisindir."
Valentine onun cevap vermesini beklemeden kendi odasına doğru yürümeye başlamıştı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Çarş. Ara. 01, 2010 7:12 pm

Daisy hiç zorlanmadan Valentine önüne geçti. Rahatsız edici bir gülümsemesi vardı suratında.. "Nereye gidiyorsun Valentine?" demesiyle topuzuyla Valentine salonun diğer ucuna fırlatması bir oldu. " Daha bana kısa gezintini anlatmadın.. olmaz ki!" dedi en sevimli haliyle ve bu sevimliliğin yanına " Hangi cehennemdeeydinnn aptalll heriif! diye bağırması Daisy e hiç yakışmamıştı. Yavaşcana avına yaklaşan bir kaplan gibi yanına sokuldu Valentine in gözlerini ona dikerek durdu tam karşısında. Daisy susmuştu. Söz artık Valentine deydi.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından sk_l Çarş. Ara. 01, 2010 7:19 pm

Valentine olduğu yerden yavaşça doğruldu. Yediği darbe oldukça şiddetliydi ve canını oldukça acıtmıştı. Yamulan turuncu gözlüklerini çıkartarak paltosunun cebine koydu. Şimdi Daisy ile göz gözeydi. Daisy'nin şiddetinden deli gibi korkmasına rağmen belli etmiyordu. "Resimlerinle çok fazla zaman geçiriyordun, bu yüzden sana söylemeden çıktım ve aptal bir gezegende mikrofonum bozuldu." Elini yavaşça Daisy'nin topuzu tuttuğu eline götürdü ve topuzu onun elinden alarak bir kenara fırlattı. Bunun ardından Daisy'nin elini daha sıkı kavradı ve diğer eliyle onun yüzünü hafifçe okşadı. "Umarım seni çok endişelendirmedim, Daisy-chan. Özür dilerim tekrar yapmam."
Valentine yüzüne bir gülümseme yerleştirmişti.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından sm_cn Çarş. Ara. 01, 2010 7:37 pm

Daisy bir an kızardığını hissetti ama bu kadar basit değildi. Biliyordu bunu... Daisy "Bu adam kesinlikle bir dalkavuk.. Evet başka bi tanımı yok.." diye düşünürken Valentine sarsılmıştı.. Daisy ani bir hareketle onu kendisinden uzaklaştırıp, Hızını alamayıp afif bir yumruk da atmıştı Valentine in suratına.. Doğrulmasını beklemiş ve tekrar göz göze geldiklerinde, Daisy umursamaz bir bakış atarak arkasını dönüp odasına çıkmaya başlamıştı. Gün ise " Evet mümkünse bir daha tekrarlama... -güldü.- Ya da kendine güveniyorsan tekrarla .. (!) " sözüyle bitmişti.. Daisy alaylı alaylı gülerek odasına giderken, Valentine arkasından anlamsız anlamsız bakmakla yetinmişti.
sm_cn
sm_cn

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Çarş. Ara. 01, 2010 8:23 pm

Bunlar olurken Cesar telefonla konuşuyordu.Hayatı yolculukla geçtiği her gezegende bir çok tanıdığı kişi vardı.ama bu gezegeni pek iyi bilmiyordu.Burası ona korkutucu geliyordu.Neyseki bir arkadaşı uzun zaman önce buraya taşınmıştı ve onunla görüşüyordu."Elime çok yakın bir zamanda bir miktar para geçicek,elindeki en iyi zırhı istiyorum" dedi ve ardından "Tamam o zaman bir kaç saat içinde ordayım" diyerek telefonu kapattı.Cesar daisy'ye fazla bağırdığını düşünerek valentine yöneldi ve "Bu evde bir cadıyla yaşıyorsun ve evde beni yanlız bırakıyosun" dedi.Valentine Cesara da hesap vermeliydi.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Çarş. Ara. 01, 2010 8:51 pm

Valentine cebinden çıkardığı sigara tablasındaki çikolatalı sigaralardan birini alarak yaktı. Ağzının kenarından çizgi şeklinde kan akıyordu. Bir iki nefes çektikten sonra Cesar'a döndü. "Kimin peşinde olduğumuzu biliyorsun değil mi," diye sordu. "Sen de gördün. Öyle kolay bir lokma değil. Daha yeni ve kesin çözümlere ihtiyacımız var. Ben de bunlar için uğraşıyorum. Sen de ben yokken en azından bahçeye kusmayabilirdin."
Valentine sigarasından bir nefes daha çekti. "Her neyse," dedi. "Fazla zamanımız yok bu yüzden yarın eğitimine başlayacağız, koca oğlan."
Valentine sigarasını bir kül tablasında söndürerek dinlenmek için odasına çekilmeye karar verdi.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Çarş. Ara. 01, 2010 9:15 pm

Cesar "Bu evde dişi bir yaratık yaşıyor ve sen bana bunu söylemiyorsun" dedi ve hiç duraksamadan "buarada bunu söylediğin iyi oldu.Ben hedefimi annemden daha iyi tanırım." bunu söylerken duvara dayanıyordu ve devam etti "adı bilinmiyor,lakabı yırtıcı prens,bu adı sinirini tutamamasından ve dışarı vurdumasından dolayı almış.Çok soğuk biri,somurtkan,mutsuz bir yüz ifadesi var.ayrıca bir insan sarrafı,kimin ne olduğunu çok iyi bilir ve aynı zamanda büyük bir kılıç ustası.Yetenekleri olağanüstü ama o farketmeden yapılan bir suikaste karşı kesinlikle şansı yok" bunu söylerken havalı olmaya çalışıyordu."Peki sen onu nerden tanıyorsun?" diye sordu.
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Çarş. Ara. 01, 2010 9:51 pm

Valentine odasına girmek üzereydi ki son duyduğu soruyla durdu. Başını bir anda Cesar'a çevirdi. "Sence bu o kadar önemli mi," diye sordu. "Paranı fazla fazla veriyorum bu yüzden neden soruları sormayı bırakmıyorsun. Tek yapman gereken söylediklerime uymak."
Valentine yüzünü Cesar'dan ayırdı. Tüm sinir kasları yüzünde toplanmış gibiydi. Kırmızıya dönen suratını yüzündeki dengesiz gülümseme bozuyordu.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından obi-wan -assassino- Çarş. Ara. 01, 2010 10:00 pm

Cesar her işini en küçük ayrıntısına kadar bilmek isterdi.Ama sonuçta yırtıcı prens herkesin nefret ettiği biri olduğu biliyordu ve valentine de artık umrunda değildi.Valentine haklıydı ,parasını fazla fazla veriyordu."Ben çıkıyorum bir işim var sabah dönmüş olurum,sende uyanık olsan iyi olur.bekletilmekten nefret ederim" dedi.Belliki Valentine'e tavır almıştı
obi-wan -assassino-
obi-wan -assassino-

Mesaj tarafından sk_l Çarş. Ara. 01, 2010 10:09 pm

Odasına giren Valentine ne yapacağını bilemez bir şekilde turlar atmaya başladı. Bir ara eli masanın üzerinde duran içkilere takıldı. İçlerinden bir tanesini alarak bir dikişte hepsini içti ve şişeyi yere attı. O adamın adını her duyduğunda sakladığı tüm o öfke açığa çıkıyordu. Bu düşünceden her ne kadar kurtulmak istese de sürekli kafasındaydı. Kafasını duvara sertçe vurduktan sonra kendini yatağına öylece bıraktı. Şimdi sakindi ve uykuya dalmıştı.
sk_l
sk_l

- Similar topics