Oderon RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Görüşme

2 posters

Bir Görüşme Empty Bir Görüşme

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 6:17 pm

Valentine bar taburelerinden birinde oturmuş içkisinden yudumluyordu. Aklından son birkaç gündür olanlar geçiyordu. O çocuk gerçekten yetenekliydi. Onu temizlemek zorundaydı. Bu ailenin ona verdiği görevdi ama aynı zamanda o çocuktan çok iyi bir şekilde yararlanabileceğini de biliyordu. O kalkan kendi özel birimindeki savunma problemine çözüm olabilirdi. Tek yapabildiğinin bu olduğunu da sanmıyordu.
Bu düşüncelere dalmış giderken telefonunu çıkardı ve mafya sayesinde ele geçirdiği numaradan çocuğu aradı. Karşısındaki telefon açılınca gayet soğuk ve kaygısız bir sesle, "Bay Jack, umarım beni hatırlıyorsunuzdur. Sizinle tekrar görüşmek istiyorum. Kulübüme gelebilir misiniz," diye sordu ve cevap beklemeden telefonunu kapattı. Gülümseyerek önündeki içkiyi bitirip bir yenisini daha istedi.
sk_l
sk_l

Deneyim Puanı : 99524

Bir Görüşme Empty Geri: Bir Görüşme

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 7:09 pm

"Peki ama nereye?" Daha ağzını bile açmamışken arama bitirilmişti. Nereye gideceğini düşünürken mini bilgisayarına mesaj geldi. Yeri biliyordu. Ailesinin ona gitmesini yasakladığı yerlerin başında geliyordu.

Neden gidecekti ki? Bu adam onu öldürmek istemişti. Üstelik yeteri kadar güçlenmemişti. Silahıda yoktu. Bir kaç ekipman almıştı, ama yeterli değildiler.

Odasına çıkıp son günlerde aldıklarına baktı. Bir kaç tane, özel günler için üretilmiş patlayıcılardan vardı. Bunlar dikkat dağıtmada işine yarayabilirdi. Küçük, duman yaratan makinelerdende vardı. İçindeki kimyasalları değiştirerek dumanın siyah renkte çıkmasını sağlamıştı. Bir kaç tane dart, fırlatmak için hazırlanmış bıçaklar ve bir tane de kısa kılıç. Bunlar ve enerji hapları ile oradan kaçmak zorundaydı.

Üstüne rahat hareket edebileceği kıyafetleri giydi. T-shirt, yürüyüş eşofmanı, kapşonlu ceketi ve koşu ayakkabıları. Sol koluna bileklik takıp bıçakları arasına sıkıştırmıştı. Dartlar ceketin iç cebindeydi. Patlayıcılar ceketin ön ceplerinde, duman aleti ve kısa kılıç ise çantasındaydı. Enerji haplarıda eşofmanının cebindeydi.

Kaykay ve katlanabilir bisikleti vardı. Kaykayı çantanın. Arasına sıkıştırıp bisikleti ile yola çıktı. Yarım saate kalmadan mekana varmıştı. Giriş kapısına baktı. Koruma vardı. Bunca şeyi içeri nasıl sokacaktı?
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Deneyim Puanı : 99312

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 7:18 pm

Valentine kafası hafif güzel olmuş bir şekilde bir sigara yakmak için dışarı çıktı. Dışarı çıkar çıkmaz çocuğu fark etmişti. Ona bakarak gülümsedi ve yakmakta olduğu sigarayı tekrar cebine koydu. "Hoşgeldiniz, Bay Jack," dedi ve kapıdaki korumaya çocuğa bulaşmamasını belirterek onu içeri aldı.
O önde çocuk arkada barın içinde dolaşmaya başladılar. Striptiz yapan kızların yanlarından geçtiklerinde Valentine çocuğun kızardığını fark etti. "Utangaçmış bir de," diye düşündü.
Çocuğu başka bir yere açılan kapıya götürdü ve ona döndü. "Birazdan sizinle daha nezih bir yere geçeceğiz, Bay Jack," dedi ve kapıyı açtı. Sesinde en ufak bir düşmanlık yoktu.
İçerisi Valentine'in kendisine aitti. Kendinden başkasının girmesi yasaktı. Duvarıda Valentine'in kullandığı kılıç asılıydı. Hemen onun altında iki adet gümüş tabanca vardı ve bunlar da onun silahlarıydı. Duruma göre Valentine şuan tamamen silahsızdı.
Kendi masasındaki yaylı sandalyeye geçerek ayaklarını masaya uzattı. Jack'e masanın önündeki sandalyelerden birine oturmasını söyledi.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 7:28 pm

Ne olur ne olmaz diye bisikletini katlayıp yanına almıştı. Yolda giderken adım adım kaçış planınını hesapladı. Burada bir sürü bodyguard vardı. Onları bıçakları ile halledebilirdi. Kılıcını çıkartıp kaçmak için duman yaratabilirdi. Patlayıcıları şaşırtmak için kullananbilirdi. Bunların hepsini soğukkanlılıkla hesaplamıştı. Ta ki o odaya girene kadar.

Sandalyeye oturdu. Ellerini hemen ceketinin ön cebine attı. Silahların hepsine göz gezdirdi. "Gerçektende temizleyiciymişsin." diyerek iyice doğruldu ve gözlerini adamın gözlerine dikti. "Geçen sefer beni öldürmeye çalışmıştın. Hazırlıksız olmamın verdiği şans ilede neredeyse başarıyordun. Şimdi, söyle bana. Benden ne istiyorsun?"
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 7:40 pm

"Eskiden olan orada kalmıştır. Yeni olacak şeyler ise hep yeni çıkışlardır. Sizi buraya öldürmek ya da dövüşmek çağırmadım. Size bir anlaşma teklif edeceğim." Valentine'in sesinde büyük bir kararlılık vardı ve o çocuğa karşı hiçbir şekilde bir düşmanlık beslemiyor gibiydi. "Bana katılın, Bay Jack," dedi. "Benim dostlarımdan biri olun ve istediğiniz güce kavuşun."
Valentine bacaklarını masadan indirerek elini nazikçe çocuğa uzattı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 7:48 pm

Hafif bir kahkaha attı. Olabildiğince alaylı bir şekilde bakmaya çalışarak "Gerçek güç hakkında ne bilirsin ki?" dedi. Sol eliyle duvarda asılı olan kılıcı ve silahları işaret etti. "Gerçek güç onlarda değil, bedeninde. Ustamdan öğreneceğim çok şey var. Ustamda senin düşmanınla anlaşdı. Sonuna kadar ona sadık kalıcağım." Elini yeniden cebine soktu ve ayağa kalktı. "Diyeceğin başka bir şey yoksa, ben gidiyorum."
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 7:54 pm

Valentine çocuğun açık yürekliliğinden etkilenmişti. Kesinlikle akıllı biriydi. Aptallarla çevriliydi etrafı ve bu çocuk tam aradığı şeydi. Kaybetmeyecekti.
Ayağa kalktı ve olabildiğince yumuşak bir sesle, "O halde size başka bir antlaşma önereceğim, Bay Jack. Madem gerçek güç bedeninizde gösterin onu bana, dövüşün benimle."
Valentine bir an duraksadıktan sonra devam etti. "Eğer beni yenerseniz bana istediğinizi yapabilirsiniz. Ustanıza götürüp onu beni bulma derdinden kurtarabilirsiniz. Fakat kaybederseniz ilk teklifimi tekrar gözden geçirmenizi isteyeceğim, Bay Jack."
Valentine kırmızı gözlerini çocuğa dikmiş cevap bekliyordu.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 8:09 pm

"Öyleyse, başlayalım."

Böyle olucağını biliyordu. Hemen arkasına duvardan duvara kalkan örmüştü. Tek bir adımda geriye sıçrayarak kalkanı aktive etti. Kapıyı açmaya çalıştı ama kilitlenmişti. Tüm enerjiyi elinde toplayıp tek yumrukta kapıyı kırdı. Bisikleti odada kalmıştı. Kaykayınıda kapının önünde adamın ayağına takılmasını umarak bıraktı. Elleri cebinde striptizci direklerine doğru koştu. Orada sahneye çıkılan yerden girerek striptizcilerin odalarına daldı. Onun geldiğini gören çeşitli ırktan kadınlar ve erkekler çığlık atarak ona saldırmaya çalıştı. O ise aralarından olabildiğince iyi bir şekilde sıyrılarak koşmaya, çıkışı aramaya devam etti.
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 8:15 pm

Valentine "Nasıl istersen çocuk," diyerek yavaş adımlarla silahlarını aldı ve kapıdan çıktı ama kapıdan çıkmasıyla kaykaya takılıp yere düştü. "Beni gerçekten kızdırmaya çalışıyorsun, küçük dostum," dedi ve ayağa kalkarak kaykaya bir tekme salladı. Havada süzülen kalkan striptiz direklerinden birine çarparak onu yamulttu. Valentine gerçekten sinirlenmiş görünüyordu.
Valentine kulüpteki tüm korumalara çocuğu bulmaları için talimat verdi ve onu bulmak için hareket etti.
Striptiz odalarından geçerken çocuğun buralarda olduğunu anladı odalardan bir tanesinin kapısı kapalıydı. Valentine kapıya kadar giderek kapıya bir tekme attı ve kapıyı kırdı ama çocuk içeride değildi. "Çık ortaya küçük dostum, yoksa senin yüzünden gerçekten başım belaya girecek," dedi.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 8:37 pm

Karşısında bir bodyguard çıkmıştı. İlk eline gelen patlayıcıyı adamın yüzüne doğru attı ve adam iki büklüm yere yıkıldı. Üstelik devamıda geliyordu. Hepsini aynı numara ile etkileyemezdi. Kaçmak için döndüğünde ise adamın onu orada beklediğini gördü. Onu tuzak kurarak yenecekti ama buradan kaçamazsa her şey boşa olucaktı.

Birden aklına en çılgın rüyalarında bile gerçekleşmeyecek bir fikir geldi. Tüm gücü ile adama doğru koşmaya başladı. Adamın sarhoş olduğunu biliyordu. Onunla konuşurken ağzı leş gibi kokmuştu. Muhtemelen bu numarayada düşecekti.

Adamla arasında birkaç metre kalmıştıki ceplerindeki tüm patlayıcıları ona doğru attı. Yanından geçerken "Daha 14 yaşındayım seni ahmak!" demeyide ihmal etmedi.

Koşmaya devam etti. Aynı odaya dönecekti. Karşısına çıkan bodyguardlara dart yağmuru ile karşılık verdi. Zar zor odaya ulaştığında ise kapı girişinin hemen yanına duman aletini kurup çömeldi. Bilekliğinin arasına sakladığı küçük bıçakları çıkartıp adamı beklemeye başladı.
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 8:46 pm

Valentine gelen patlayacıları son son anda durdurmuştu fakat oluşan duman çocuğu bir an gözden kaybetmesine neden oldu. Tekrar rahatça görebildiğinde çocuğu kendi odasında bulacağını düşündü ve oraya ilerledi.
Odaya giderken önüne çıkan korumaları eliyle ittirdi. Sonunda odasının girişine gelmişti ki durdu ve cebinden çıkardığı bir dalga yayıcıyı odanın içine saldı. Sarsıntı başlayınca kılıcının kenarında çok ufak bir ses biriktirdi ve onu yere sapladı. Bunu yapmasındaki amaç tüm kulübü yok etmek istememesiydi. Yerin altından ilerleyen ses odanın içine girdi ve kulakları sağır edecek tiz bir sesle patladı.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 8:51 pm

Lanet olsun! Bunu beklemiyordu. Kulakları ve gözleri ağrıyordu. Elindeki bıçakları yere atarak odadan dışarı çıktı. "Tamam, ne istiyorsun?" diyerek ona doğru yürümeye başladı.

Bir an ona enerji mızraklarından atmayı düşünmüştü. Ama adamın onun tüm numaralarını bilmesini istemiyordu. Hatta kalkandan başka hiç bir numarasını bilmesini istemiyordu. Yeniden bir ölüm tehlikesine karşı bir şeyler saklamalıydı.
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a

Mesaj tarafından sk_l Ptsi Ara. 06, 2010 8:56 pm

Valentine çocuk odadan çıkınca rahatladığını hissetti. "Artık hiçbir şey küçük dostum. Gitmekte özgürsün. Benimle dövüştün ama ikimizde kazanamadık. Artık seninle uğraşmayacağım, ama istediğin zaman gelip beni görebilirsin."
Valentine kılıcını ve silahlarını ortadan kaldırarak çocuğu kucağına aldı ve onu çıkışa götürdü. Kendi adamlarından birinin arabasına yerleştirdikten sonra sesin etkisini yok etmesi için çocuğa bir şişe verdi. "Bunu iç, kulaklarındaki baskıyı hafifletecektir. İki dakika içinde kendine gelirsin," dedikten sonra onu uğurladı.
Bu çocuğu kesinlikle sevmişti. Kendini görüyordu sanki onda. Valentine gülerek bir kaç içki daha içmek için kulübe geri girdi.
sk_l
sk_l

Mesaj tarafından Jack Sezluc'a Ptsi Ara. 06, 2010 9:24 pm

Adamın unuttuğu bir şey vardı. Ses saldırısı yüzünden bir şey duyamıyordu. Ona bir şişe içinde sıvı vermişti ama adama güvenmediğinden sıvıyı direk çantasına attı. Üzüldüğü tek şey vardı. Küçük bıçakları, duman aleti, kaykayı ve katlanılabilir bisikleti orada kalmıştı. Eve varana kadar eli kısa kılıcın kabzasından ayrılmadı. Eve varınca ise üstünü bile değiştirmeden salondaki koltuğa kıvrılıp uyumak oldu.
Jack Sezluc'a
Jack Sezluc'a